Poskytované službyOBCHODNÍ PRÁVO

Hlavní náplň činnosti naší kanceláře. Zabýváme se právem obchodních společností, závazkovými vztahy apod. S našimi službami můžete efektivně nahradit firemního právníka případně získat kvalitní zastoupení ve Vašich sporech, poradenství ve specializovaných případech. Šetříme Váš čas i peníze.

OBČANSKÉ PRÁVO

Poskytujeme služby ve všech oblastech občanského práva včetně práva rodinného, pracovního a práv na ochranu osobnosti. Naši právníci jsou plně kvalifikováni Vám poskytnout konzultace, sepisovat smlouvy a jiné právní dokumenty, stejně jako Vás plnohodnotně zastoupit před soudy či jinými orgány.

TRESTNÍ PRÁVO

Naši klienti oceňují diskrétnost a odbornost s jakou řešíme i trestně právní záležitosti. Ve Vaší kauze Vám poradíme nebo Vás zastoupíme v jakémkoli stadiu trestního řízení včetně zastupování v adhezním řízení tj. zastupování poškozeného.

PRÁVO DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ

Právníci naší kanceláře mají zkušenosti z oblasti autorského práva, práva k ochranným známkám stejně jako k dalším nehmotným statkům včetně práv k software, hardware, doménám apod.

Advokátní kancelář
Schulmann & Stachová


Valentinská 92/3
110 00 Praha 1
Česká republika

legal@aksas.cz

tel. +420 226 227 777
fax +420 224 817 091


Zvětšit mapu